Fajne stylizacje z bluzką

Już od dłuższego czasu możemy obserwować, że moda kobieca wciąż zaskakuje pod wieloma względami. Panie coraz częściej przywdziewają takie kreacje, które kojarzone są przede wszystkim z mężczyznami. Przykładem tego typu stroju, który stał się obecnie jednym z częściej wybieranych przez panie w różnym wieku jest koszula.

W dawnych czasach, tego typu strój zastępował z powodzeniem bieliznę zarówno męską jak i damską. Dzisiaj modne koszule damskie pełnią rolę oddzielnego stroju, który chętnie nosi się niemal do wszystkiego. Kobiety wybrały ten strój jako jeden ze swoich ulubionych, gdyż jest on wygodny. Nie krępuje zbytnio ruchów, a jeśli dobrze dobierze się jego fason, to potrafi podkreślić kobiecą subtelną figurę.

Niektóre modele koszul damskich niewiele różnią się od tych dedykowanych mężczyznom. Mowa tu o klasycznych, prostych koszulach bawełnianych z długimi rękawami. Są to najczęściej modne koszule damskie noszone do spodni. Wpuszczone w nie, podkreślają doskonale kobiece kształty. Są to ubrania jednokolorowe, wzbogacone o kieszonki i ładnie prezentujące damski dekolt. Podobnie jest w przypadku koszul typu safari. One również są wzorowane na typowych męskich fasonach.

Inne modne modele koszul damskich opierają się na klasycznym kroju męskim, ale posiadają liczne dodatki, które nadają tym strojom kobiecego uroku. Są to w tym sezonie najmodniejsze koszule z żabotami czy kokardami. Wśród ofert tego typu kreacji możemy znaleźć fasony z delikatnym marszczeniem na biuście oraz lekko dopasowane w talii.  Bufki oraz zaszewki to również bardzo modny element, który dodaje koszulom damskim oryginalności i podkreśla ich delikatność. Częściej też wśród gamy tego typu odzieży  dla kobiet możemy znaleźć wersje z krótkim rękawem.

Koszula damska wizytowa